O Firmie

Historia firmy DMT sięga 1990 roku. Początkowy zakres działalności obejmował tylko serwis aparatury dentystycznej. Zdobyte doświadczenie oraz poznanie oczekiwań klientów pozwoliło na rozszerzenie zakresu działalności firmy. Obecnie firma oferuje kompleksowe wyposażenie techniczne gabinetów stomatologicznych oraz pełną obsługę serwisową.


Rozwinięta sieć kontaktów o charakterze międzynarodowym, dostęp do nowoczesnej technologii oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają na realizację zadań o wysoce wygórowanych wymaganiach stawianych przez świat stomatologiczny. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat oferta firmy, zawierająca urządzenia oraz peryferia wielu producentów ulegała zmianom. Dzięki zdobytemu doświadczeniu aktualna oferta zawiera tylko te z nich, które zarówno pod kątem jakościowym, dbałości wykonania, użytej technologii oraz poziomu pomocy technicznej (udzielanej w rozwiązywaniu nieuchronnych problemów związanych z eksploatacją aparatury) są godne polecenia.


Profesjonalizm i zaangażowanie DMT zostały dostrzeżone przez jedną z największych firm w branży stomatologicznej, firmę Ritter Concept GmbH. Dzięki temu DMT jest generalnym przedstawicielem firmy Ritter Concept GmbH na terytorium Polski. Warto wspomnieć o tym, że firma Ritter Concept GmbH jest prekursorem wieloczynnościowego urządzenia stomatologicznego, zwanego dzisiaj unitem stomatologicznym. Świadomość współpracy z tak prestiżowym partnerem jest dla DMT bardzo istotna i działa mobilizująco do ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług.


Podstawową ofertą handlową są unity stomatologiczne firmy Ritter Concept GmbH. Urządzenia podzielone są na kilka klas różniących się między sobą: standardem wyposażenia, poziomem technologicznym, możliwościami rozbudowy oraz stylistyką wykonania.


Oferta zawiera także wiele urządzeń dodatkowych, niezbędnych w codziennej pracy każdego stomatologa. W ofercie mogą Państwo znaleźć zarówno urządzenia i osprzęt do sterylizacji – autoklawy, zgrzewarki jak i instrumenty dentystyczne – turbiny, kątnice, prostnice, skalery itp.


Z chęcią pomogę w zaprojektowaniu oraz modernizacji każdego gabinetu stomatologicznego, jak i doborze odpowiedniego wyposażenia. Zachęcam do nawiązania kontaktu.


Krzysztof Pietryga